Tragedie, azi-noapte, la Brașov! Tânără de 15 ani moartă după ce a căzut de la etajul 8!

Tragedie, azi-noapte, la Brașov! Tânără de 15 ani moartă după ce a căzut de la etajul 8!
Poliția Brașov a fost sesizată printr-un apel de urgență
La data de 07 aprilie a.c., în jurul orei 02.00 dimineața, Poliția Brașov a fost sesizată printr-un apel de urgență, în care era semnalat faptul că o persoană s-ar afla în stare de inconștiență, în fața unui imobil, din municipiul Brașov.
La fața locului s-au deplasat echipe de intervenție, care au efectuat cercetări, în urma cărora s-a stabilit că, de la etajul 8 al unui bloc, situat în municipiul Brașov, o adolescentă în vârstă de 15 ani s-ar fi precipitat.
Din cauza leziunilor produse, în ciuda manevrelor specifice întreprinse, a fost declarat decesul persoanei de către personalul medical.
În cauză, polițiștii au întocmit un dosar penal și urmează a se continua cercetările pentru a se lămuri toate aspectele și circumstanțele care au dus la producerea acestui incident.
Citește și:
- 18:58 - Mitul „administratorului model” Ilie Bolojan, spulberat de Curtea de Conturi
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News
_4f88515c25_a3b9209761.webp)










