Iulian Bulai: „George Simion, dacă îți plac băieții, e mai bine să îți asumi”

Iulian Bulai: „George Simion, dacă îți plac băieții, e mai bine să îți asumi”
George Simion, copreședintele AUR, l-a urecheat pe Iulian Bulai la Parlament, după cum sugerează imaginea postată de deputatul USR pe rețelele sociale.
George Simion, copreședintele AUR, l-a urecheat pe Iulian Bulai la Parlament, după cum sugerează imaginea postată de deputatul USR pe rețelele sociale.
Iulian Bulai (USR), după ce a fost urecheat de George Simion (AUR): „Bizar, violent și nepotrivit gestul”
„George Simion, dacă îți plac băieții, e mai bine să îți asumi. Respectăm opțiunile tale intime și te încurajăm să fii sincer, dar chiar nu are rost să fii violent cu colegii din Parlament. Simion devine din ce în ce mai penibil. Astăzi a venit să mă tragă de ureche în Parlament. Bizar, violent și nepotrivit gestul. Mă întreb ce om ar face acest lucru. Eu respect pe toată lumea oricum. Am familie, copii, și chiar nu înțeleg acest comportament al lui Simion”, a scris Iulian Bulai, marți, pe Facebook.
Sursa: Realitatea Din USR
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:39 - Misiune contra cronometru în Munții Bucegi. Trei persoane care participau la o competiție, scoși de salvatori din gheață
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News














