Advertising
FONDATORUL TELEGRAM, PAVEL DUROV, ACUZĂ FRANȚA DE INGERINȚĂ ÎN ALEGERILE DIN ROMÂNIA: „MI S-A CERUT SĂ REDUC LA TĂCERE VOCILE CONSERVATOARE”

FONDATORUL TELEGRAM, PAVEL DUROV, ACUZĂ FRANȚA DE INGERINȚĂ ÎN ALEGERILE DIN ROMÂNIA: „MI S-A CERUT SĂ REDUC LA TĂCERE VOCILE CONSERVATOARE”
Scris de Realitatea de Brasov Publicat: 27 mai 2025, 19:19
Pavel Durov, fondatorul aplicației Telegram, lansează acuzații grave la adresa autorităților franceze, susținând că i s-a cerut să limiteze influența vocilor conservatoare din România înaintea alegerilor prezidențiale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:46Apel direct al lui Zelenski către NATO! Președintele ucrainean cere mai mult sprijin și aderarea Ucrainei
- 17:57Coșmar în Iași! O femeie chemată la curățenie susține că a fost bătută, sechestrată și violată
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News


























