Advertising
Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi

Real Madrid a eliminat Manchester City din Liga Campionilor cu dublă victorie! Sporting a reușit remondata cu Bodo/Glimt și s-a calificat în sferturi
Scris deRealitatea de Brasov
Publicat18 mar. 2026, 08:19
Sursărealitatea.net
Formaţiile Paris Saint-Germain, Arsenal Londra şi Real Madrid s-au calificat, marţi seară, în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, ca urmare a rezultatelor din manşa secundă a optimilor.
Citește și
- 14:21La 39 de ani, Messi vorbește despre retragerea de la Mondiale: „E mai mult decât suficient”
- 14:02Kader Keita, acuzat de ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului. Fotbalistul a fost trimis în judecată
- 10:39Moment istoric la Cupa Mondială! Trump și Infantino vor înmâna împreună trofeul câștigătoarei
- 10:21Denis Drăguș, tot mai aproape de FCSB! Familia îl îndeamnă să accepte oferta lui Gigi Becali
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News
























