Advertising
AUR CERE EXPLICAȚII DESPRE VIZITA ȘEFULUI SERVICIILOR SECRETE FRANCEZE ÎN ROMÂNIA: ACUZAȚII DE INGERINȚĂ ÎN ALEGERI

AUR CERE EXPLICAȚII DESPRE VIZITA ȘEFULUI SERVICIILOR SECRETE FRANCEZE ÎN ROMÂNIA: ACUZAȚII DE INGERINȚĂ ÎN ALEGERI
Scris de Realitatea de Brasov Publicat: 23 mai 2025, 19:36
Partidul AUR, condus de George Simion, solicită oficial Comisiilor parlamentare de control ale SRI și SIE să investigheze o posibilă ingerință străină în alegerile prezidențiale.
Citește și
- 19:28Alertă în Marea Neagră! Drone rusești, descoperite lângă Neptun Deep. Anunțul făcut de Armata Română
- 15:52CCR stinge lumina! Ce măsuri ia Curtea Constituțională pentru a face economie la energie
- 14:29AUR va ataca la CCR legea prin care Guvernul Bolojan pune pe umerii românilor povara celor peste 600 de milioane de euro către Pfizer
- 14:25Anca Alexandrescu demască jocurile puterii în plină criză energetică. ”Suntem la mila Bulgariei, a Ungariei, a Serbiei”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News


























