Advertising
RADU MIRUȚĂ ACUZĂ PRESIUNI: „MI S-A SPUS CĂ NU E BINE SĂ DERANJEZ NIȘTE OBIȘNUINȚE ÎN STATUL ROMÂN”

RADU MIRUȚĂ ACUZĂ PRESIUNI: „MI S-A SPUS CĂ NU E BINE SĂ DERANJEZ NIȘTE OBIȘNUINȚE ÎN STATUL ROMÂN”
Scris de Realitatea de Brasov Publicat: 9 iul. 2025, 21:31
Radu Miruță susține că a fost supus unor presiuni și avertismente după ce a început să verifice performanțele directorilor din companiile de stat, în special la Salrom.
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 22:07Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News


























