Scris de Realitatea de Brasov Publicat: 8 mai 2026, 10:08
ANAF acuză o societate comercială din București, activă în domeniul colectării, reciclării și valorificării deșeurilor de ambalaje, că ar fi prejudiciat bugetul de stat cu 18,41 milioane de lei.
Citește și
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
- 12:59România, printre țările cu cele mai mari creșteri ale prețurilor la carburanți din Uniunea Europeană
- 12:06Producția de gaze naturale a României a scăzut, importurile s-au dublat: cum arată cifrele momentului
- 10:32Băncile au închis robinetul creditelor. Deși stau pe un munte de lichiditate, dau tot mai puține împrumuturi – record negativ în Europa
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Brasov și pe Google News


























